-40%
Kedvencekhez
Cerbona Meggyes müzliszelet 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Meggy, Méz
Jellemzők
Élelmirost forrás
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
  Cerbona Kávés müzliszelet fehér bevonó talppal 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Kávé, Méz
Jellemzők
Élelmirost forrás, Kevésbé édes
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Mogyoró, Kakaó
Jellemzők
Élelmirost forrás, Hozzáadott cukor nélkül, Édesítőszerrel
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
Cerbona Gyümölcsös müzliszelet 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Gyümölcsös, Méz
Jellemzők
Élelmirost forrás
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
Cerbona Mézeskalács ízű müzliszelet 20 x 20g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Méz, Tejszín
Jellemzők
Élelmirost forrás
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
Nincs raktáron
-30%
Kedvencekhez
  Cerbona Rudi, Sárgabarackos töltelékkel laktóz- és gluténmentes 30 x 30 g / 30 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Sárgabarack, Csokoládé, Kakaó, Zab
Jellemzők
Élelmirost forrás, Gluténmentes, Laktózmentes, Vegán
4 057 Ft
5 821 Ft
Egységár: 4 508 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Kakaó, Dobostorta
Jellemzők
Élelmirost forrás
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-30%
Kedvencekhez
  Cerbona Rudi, Málnás töltelékkel laktóz- és gluténmentes 30 x 30 g / 30 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Csokoládé, Kakaó, Zab, Málna
Jellemzők
Élelmirost forrás, Gluténmentes, Laktózmentes, Vegán
4 057 Ft
5 821 Ft
Egységár: 4 508 Ft/kg
Összehasonlítás
-30%
Kedvencekhez
  Cerbona Rudi, Epres töltelékkel laktóz- és gluténmentes, hozzáadott cukor nélkül, édesítőszerrel 30 x 30 g / 30 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Csokoládé, Kakaó, Zab, Eper
Jellemzők
Élelmirost forrás, Gluténmentes, Laktózmentes, Vegán, Hozzáadott cukor nélkül, Csökkentett cukortartalommal
4 057 Ft
5 821 Ft
Egységár: 4 508 Ft/kg
Összehasonlítás
-30%
Kedvencekhez
  Cerbona Rudi, Mogyorós töltelékkel gluténmentes, hozzáadott cukor nélkül, édesítőszerrel 30 x 30 g / 30 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Csokoládé, Kakaó, Zab, Mogyoró
Jellemzők
Élelmirost forrás, Gluténmentes, Hozzáadott cukor nélkül
4 057 Ft
5 821 Ft
Egységár: 4 508 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Édes, Só, Mogyoró
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-33%
Kedvencekhez
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Csokoládé, Kakaó, Zab, Citrom
Jellemzők
Élelmirost forrás, Vegán
3 470 Ft
5 233 Ft
Egységár: 3 855 Ft/kg
Összehasonlítás