-33%
Kedvencekhez
Kiszerelés
Szelet
Ízesítés
Csokoládé, Kakaó, Zab, Málna
Jellemzők
Élelmirost forrás, Vegán
118 Ft
178 Ft
Egységár: 3 934 Ft/kg
Összehasonlítás
-30%
Kedvencekhez
Kiszerelés
Szelet
Jellemzők
Gluténmentes, Laktózmentes, Élelmirost forrás, Vegán
138 Ft
198 Ft
Egységár: 4 600 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
  Cerbona Étcsokoládés-málnás müzliszelet 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Étcsokoládé, Málna, Kakaó
Jellemzők
Csökkentett cukortartalommal, Édesítőszerrel, Élelmirost forrás
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
  Cerbona Áfonyás müzliszelet joghurtos bevonóval 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Áfonya, Joghurt
Jellemzők
Kevésbé édes, Élelmirost forrás
2 099 Ft
3 540 Ft
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
  Cerbona Epres-joghurtos müzliszelet Epres bevonó talppal, Édesítőszerrel 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Eper, Joghurt
Jellemzők
Élelmirost forrás, Csökkentett cukortartalommal
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
  Cerbona Banános müzliszelet Kakaós bevonóval és Édesítőszerrel 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Banán, Kakaó
Jellemzők
Élelmirost forrás, Csökkentett cukortartalommal, Édesítőszerrel
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
Cerbona Kekszes-csokoládés müzliszelet 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Keksz, Csokoládé
Jellemzők
Élelmirost forrás
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
Cerbona Piros-gyümölcsös müzliszelet 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Piros-gyümölcs
Jellemzők
Hozzáadott cukor nélkül, Édesítőszerrel, Élelmirost forrás
2 099 Ft
3 540 Ft
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
Cerbona Csokoládés müzliszelet 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Csokoládé
Jellemzők
Kevésbé édes, Élelmirost forrás
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
Cerbona Fitt müzliszelet Kalciummal 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Méz
Jellemzők
Élelmirost forrás, Csökkentett cukortartalommal
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
Cerbona Meggyes müzliszelet 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Meggy, Méz
Jellemzők
Élelmirost forrás
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás
-40%
Kedvencekhez
  Cerbona Kávés müzliszelet fehér bevonó talppal 20 x 20 g / 20 db
Kiszerelés
Kínáló
Ízesítés
Kávé, Méz
Jellemzők
Élelmirost forrás, Kevésbé édes
2 099 Ft
3 540 Ft
Egységár: 5 248 Ft/kg
Összehasonlítás